İŞ ORTAĞIMIZ OLUN

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN


BAYİLİK SİSTEMLERİMİZDEN

SADECE AVRUPA'DA HİZMET VEREN

FİRMALAR YARARLANABİLİR


ÖNCELİKLERİMİZ

Bayiliklerimiz öncelikle profesyonel kitlelerden oluşmaktadır. Daha önce bayilik deneyiminiz olması kaçınılmaz kurallarımızdandır. Her zaman müşteri memnuniyetini hedef alan iş ortaklarımızla çalışmayı tercih ederiz. urunlerimizden birinin satışını gerçekleştirdiğiniz her kişi veya firmaya hesap süresince hizmet garantisi ALFA IPTV tarafından sağlanacaktır. Müşterilerinize kaliteli ve sorunsuz hizmet aktarmayı bizim hedef edindiğimiz gibi sizinde aynı hassasiyet içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamanızı bekleriz.

1. KANALDA Sizin Reklamınız Olsun

Tüm bayilerimiz ve Alt bayilerimizin faydalanabileceği Türkiye ve Avrupada sadece ALFA IPTV firmasının sunduğu bir özelliktir.

1. Kanalımız olan "Güncel Bilgiler" kanalında kendi firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Bunun için bize sadece tanıtım videonuzu hazırlayıp göndermeniz yada sabit bir url göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede üyelerinize reklam veya tanıtım yapabilirsiniz.

KREDi ve KULLANICI İADE KOŞULLARI

Tüm bayiliklerimiz kredi sistemi ile yönetilmektedir. Sizler için sağlanan kullanıcı yönetim panelimizden kullanıcı hesapları açabilir ve yönetebilirsiniz. Her oluşturulan kullanıcı hesabı için belirlediğimiz kredi miktarı hesabınızdan düşecektir. Oluşturduğunuz bu hesaplarla ilgili problem yaşamanız halinde talebiniz üzerine kullanıcının hesabı sistem yöneticisi tarafından silinir ve harcanan krediniz hesabınıza geri aktarılır. Dikkat etmeniz gereken iade etmek istediğiniz hesabın açılış süresinin 15 günü doldurmamasıdır. Her kullanıcı için oluşturacağınız üyelik paketi maliyetlerine aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ALAN ADI TANIMI

Yeni tüm bayilerimiz için alan adlarınızı satın alıp hesabınızla ilişkilendiriyoruz. Kendinizin var olan alan adı bizim için kullanıma uygun değildir. Ayrıca sizin için satın aldığımız alan adlarının transfer kodlarını paylaşabilceğimizi belirtmek isteriz. Alan adlarının bizim alt yapımızda olmasının hem teknik anlamda hemde güven anlamında bir çok fayda sağlamaktadır.
Satın alacağımız alan adınız 12 ay sonraki ve sonraki yıllar için yenileme ücretleri tarafınıza ait olacaktır.

TEST HESABI OLUŞTURMA LİMİTİ

Her ana bayi ve alt bayiler günlük en fazla 40 adet test hesabı oluşturabilirler. Daha fazlasına ihtiyacınız olması halinde destek ekibimiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra bu limiti artırabilir.

ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEĞİ

Firmamız için geliştirdiğimiz bir çok uygulamadan bayilerimizde yararlanabilir. Örneğin Web Portal, Android Uygulaması, Windows Uygulaması ve benzeri uygulamalarımızın herhangi bir ALFA IPTV reklamı bulunmaksızın yayınlayabilceğiniz sürümlerini bayilerimize sunuyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.

BAYİLİĞİNİZ ÜCRETSİZ

Bayiliğiniz açılabilmesi için 500 EURO ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu tutar hesabınız açıldığında 500 KREDİ olarak hesabınıza aktarılacaktır. Kredileriniz tükendikçe satın alacağınız tutarında herhangi bir limit söz konusu olmayacaktır.

ÖDEME YÖNTEMLERİ
PayPal Aile ve Arkadaş
Kredi Kartı Canlı Destek
Banka Kartı Canlı Destek